Markanızı Koruma Altına Alın


Markanız koruma altında.

Doğrudan pazarlama yöntemi olan marka tescili ile emeklerinizi koruma altına alın ve koruyun. Marka tescili ile firmanıza vizyon

 ve misyon kazandırarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Marka tescili sayesinde emeklerinizin başkaları tarafından haksız kullanımının önüne geçip taklitçi kişi veya kuruluşların haksız rekabetini önleyebilirsiniz.

 

Tam Koruma

Markanızı koruyun.

Tescil edilen marka kanuni olarak koruma altına alınmıştır. Her çeşit hukuki işlemler dahilinde marka sahibinin markasını, adını, malını ve tüm yatırımlarını koruması sağlanmış olur.

Com.tr Domain

1 günde com.tr

Firmaların com.tr domainlerini satın alması için firmaların A.Ş. veya LTD. ŞTİ.olması zorunludur. Marka tescil başvuru belgesi ile istediğiniz com.tr domaini tescil edebilirsiniz.

Yüksek İtibar

Prestijinizi yükseltin.

Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir.

Online Marka Tescil Başvurusu

10 Yıl Koruma

Markanızı koruyun.

Markanız tescil edildikten son 10 yıl boyunca koruma altına alınmaktadır.10 yıl boyunca marka tescil yaptığınız ürünü, firmanızı veya bir web sitenizi koruyabilirsiniz.

İtibar

Prestijinizi yükseltin

Marka tescili firmanızı, ürününüzü veya websitenizin güvenilir ve kaliteli olduğu noktasında firmanızı daha iyi anlatmanıza yardımcı olur ve prestijinizi yükseltir. Marka tescili ile güvenirliğinizi kanıtlayın.

Anında Koruma

Başvurudan itibaren koruma.

Marka tescili başvurusu yaptığınız gün ve saat itibariyle başvurduğunuz marka korumaya alınır. Bu sayede markanız anında koruma altına alınır ve bu koruma başvuru boyunca devam ederi.