Essente Bilişim

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Kocaeli Web Tasarım Ajansı - Essente Bilişim - E-Ticaret Paketleri, SEO - Biz Kimiz?ÜCRETSİZ SİTE ANALİZİ Kocaeli Web Tasarım Ajansı - Essente Bilişim - E-Ticaret Paketleri, SEO - Biz Kimiz?TEKLİF AL

Biz Kimiz?

essente
E
ESSENTE BİLİŞİM

Biz Kimiz?

ESSENTE Bilişim sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, bilişim, reklam, danışmanlık alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur. ESSENTE Bilişim Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır

ESSENTE Bilişim'in değerleri, insana değer vermek, güvenilirlik, girişimcilik ve yenilikçilik, kalite, odaklılık, müşteri odaklılık, başarma azminden oluşmaktadır. Bu amaçla kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

ESSENTE Bilişim'in hizmetlerini daha iyi görmek için web sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. ESSENTE Bilişim projelerinde sunmuş olduğu hizmetlerde en iyi ürün ve fiyat performansına önem vermektedir. Bilgisayar ve reklam departmanlarımız koordine bir çalışma içerisinde tüm müşterilerimize reklam ve bilişim hizmeti sağlamakta ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedir.

Vizyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak. Profesyonel hizmetler ürettiğimiz ileri teknoloji lideri ve bilgi teknolojileri konusunda ilk akla gelen iş ortağınız olmaktır.

Misyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarının saptanması, analizi ve uygun çözümlerin, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek bir araya getirilmesi kalite politikamızı oluşturmaktadır.  

Benimsemiş olduğumuz Kalite Politikamız;

  • Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.
  • Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.
  • İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek
  • Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıra dışı üstünlükler yaratmak
  • Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.
  • Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.
  • Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek

 

İlker TİRYAKİOĞLU

İlker TİRYAKİOĞLU

Burak EMUCE

Burak EMUCE

Burak EMUCE

WEB DEVELOPER
İrem ERDOĞAN

İrem ERDOĞAN

İrem ERDOĞAN

CONTENT MANAGER
Ayça ALTINTAŞ

Ayça ALTINTAŞ

Ayça ALTINTAŞ

DIGITAL CONTENT MANAGER
Ufuk ŞEN

Ufuk ŞEN

Ufuk ŞEN

DIGITAL CONTENT MANAGER
Hasan SANCAKTAR

Hasan SANCAKTAR

Hasan SANCAKTAR

MOBILE DEVELOPER
Burak NASIR

Burak NASIR

Burak NASIR

WEB DEVELOPER
Ercan Kablan

Ercan Kablan

Ercan Kablan

Sağlık ve Sağlık Turizmi Süreçleri Yöneticisi
Nal?
WEB TASARIM SÜRECİ

Nasıl Çalışıyoruz ?

İsteklerinizi dikkate alarak , profesyonel bakış açımızla hazırladığımız web sitelerinizin yapım süreci aşağıdadır.

Web Brief Alınır

Web siteniz ile ilgili talepleriniz alınır.

Tasarım Süreci Başlar

Talepler doğrultusunda web sitenizin demo tasarım süreci başlar

Kodlarla Tanışma

Tasarım süreci sonlandıktan sonra yönetim paneliniz kodlanır.

Açılış Zamanı

Ve her şey hazır! Artık sizde kurumsal web sitesi sahibisiniz.

e

Aktif Müşterimiz ;

0

Devam Eden Proje ;

0

Biten Proje ;

0

Ödüllerimiz ;

0